Sponsorlu Bağlantılar

27 Yıllık Tecrübesi ile Juen

27 Yıllık Tecrübesi ile Juen

Uzun yıllardır pet sektöründe hizmet veren ve adından sıkça söz ettiren Juen Pet Market, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına hizmetlerini ulaştırıyor. Kaliteli, deneyimli ve profesyonel şekilde çalışan firma, ekstra olarak bayilikler de veriyor.

Ayrıca bir İnternet sayfasına da sahip lan Juen pet mağazası, İnternet sitesi üzerinden de 10000’i aşkın ürünün satışını gerçekleştiriyor. Her bütçeye ve her ihtiyaca yönelik ürünler sunan firma, daima müşteri memnuniyeti çerçevesinde çalışıyor ve hizmetlerini de bu doğrultuda ilerletiyor.

Eğer sizde evcil hayvanınız için herhangi bir malzemeye ihtiyaç duyuyorsanız, Juen’i tercih edebilir ve ihtiyacınız olana kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik ihtiyacınız olan ürünü alırken, ekstra bonuslar da kazanabilir ve bu bonusları sonraki alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Juen Pet Firması Hakkında

1989 yılında kurulan ve İstanbul/Levent’de hizmet vermeye başlayan Juen, kurduğu İnternet sitesi ile şuan tüm Türkiye’de hizmet veriyor. Ürünlerini isteyen herkesin alması için kataloglara ayıran ve detaylı olarak sitesine yükleyen firma, bu sayede müşterilerinin aradığına ulaşmasını da kolaylaştırıyor.

Sizde herhangi bir pet ürünü arıyorsanız, bu online pet shop mağazasını ziyaret edebilir ve ihtiyacınız olanı bulabilirsiniz. Üstelik aradığınızı çok uygun fiyatlar ve çeşitli indirimler ile satın alabilir ve sonraki alışverişleriniz için de bonus kazanabilirsiniz.

Mamalar, Yataklar, İlaçlar ve Çok Daha Fazlası

Onlarca farklı markaya ait binlerce ürünün yer aldığı İnternet sitesinde, kedi ve köpeğiniz için mamalar, yataklar, çeşitli ilaçlar ve özellikle de mamaları bulabilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra oyuncaklara, sürüngen ürünlerine ve besinlerine, akvaryum ekipmanlarına ve daha birçok farklı ürüne de ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteye üye olmak ve aradığınız ürünü sepetine atarak sipariş etmek.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmetin Adresi

Kaliteli ve profesyonel olarak hizmet veren Juen pet shop, ayrıca sunduğu güven ile de bugüne kadar milyonların tercihi olmuş. Üstelik bu güveni giderek artıran ve çeşitli çalışmalarda bulunan firma, ekstra olarak tüm kargolarını da sigortalı hale getirmiş. Bu sayede de tüm ürünlerini güven altına almış ve gideceği yere sağlam bir şekilde ulaşmasını sağlamış.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu