Sponsorlu Bağlantılar

Adblue Nedir?

Adblue Nedir?

Adblue ağır hizmet taşıtlarında kullanılan bir sıvıdır. Çalışma prensibi olarak yakıt tankı dışında bir tankta tutulan Adblue sıvı egzoz sistemine SCR dahilinde püskürtülerek egzoz emisyonu, performans, yakıt tasarrufu gibi konularda avantajlı olunmaktadır. Adblue ürünler belirli standartlar dahilinde üretilebilecek ürünlerdir. Adblue ürünleri sahip oldukları belgeler dahilinde üretiyorlar. Adblue ürünlerin kaliteli bir şekilde müşterilerine ulaşmasını sağlıyorlar.

Ne Gibi Avantajlar Sunuyorlar?

Sahip oldukları belgeler dahilinde ürettikleri Adblue sıvılar ile aracın performansını artırıyorlar. %6 gibi yüksek bir oranda yakıt tasarrufu sağlıyorlar. Yokuşlarda aracın çekişten düşmemesinde rol üstleniyorlar. Adblue fiyatları konusunda avantajlı fiyatları müşterilerine sunuyorlar. AB Standartları dahilinde zorunlu olan Adblue kullanımı egzoz emisyon düzeylerini ayarlamada önemli bir yere sahiptir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu