Sponsorlu Bağlantılar

Afrika Su Kuyusu

Su Kuyusu

Arakan, Afrika ve Asya gibi ülkelerde, su kuyusu için bağışta bulunabilirsiniz. Çünkü bireysel olarak, tek başına su açmak mümkün olmayabilir. Bu durumda, kararlı eylemin seyrini ödeyerek suyun açılması için bir finansal kaynak oluşturabilirsiniz. Bu şekilde, sizin gibi insanlara yardım ederek Müslümanlar tarafından suya yardımcı olabilirsiniz.

Su kuyusu bağışının amacı, insanlara temiz su içmelerini ve kullanmalarını sağlamaktır. Bunu yapmak için kuyuların temizlenmesi ve bakımı zamanında yapılmalıdır. Derneklerimiz bu konuda titizlikle çalışır ve su kuyularındaki sorunların hızlı bir şekilde çözüldüğünü ve temiz su kullanımının durmadığını garanti eder. Kuyu korumanın yanı sıra, kullanım sorunlarından kaçınmak için, personelimiz aracılığıyla aralıklı olarak yapılır ve yılın her dönemi için su vermek için su kuyusu sağlanır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu