Sponsorlu Bağlantılar

Ağız Ve Diş Sağlığı

Ağız Ve Diş Sağlığı

Ağız ve diş sağlığı ile ilgili bilim dalı olan ortodonti eğri dişler, diş kaplamaları, çene yapısı, genetik ağız ve diş sağlığı sorunlarında başvurulan sağlık merkezidir. Bu alanda hizmet veren ortodontist hekimler eğitim almış ve bu alandaki tüm yenilikleri hastaları için hemen uygulayabilmektedir.

Çene Yapısı

Doğuştan, genetiksel veya sonradan bir kaza sonucu çene yapısında oluşan bozuklukların düzeltilmesi ve estetiksel bir gülüş için çene yapısına yapılan müdahalelerde ortodontistlerden sağlık hizmeti alınır. Ayrıca yine diş etlerinde oluşan çekilmeler, diş çarpıklıklarında tel takımı, farklı renkli dişlere müdahale ve daha pek çok ağız ve diş sorunlarında hizmetin adresi olan ortodonti merkezleri özel hizmet verir.

Fiyat

Fiziksel özellikler toplum içerisinde etkilidir. Ağız ve çene yapısı da bu fiziksel özelliklerin başında gelir. Bir gülüş, beyaz ve bakımlı dişler, çene estetiği gibi ortodontistlerin verdiği hizmetler estetik gurubuna da girmektedir. Ayrıca el emeği, kullanılan teknolojik araç ve gereçler, bakım süresi, alınan hizmet, kullanılan malzemeler ortodonti fiyatları açısından değişkenliğe neden olmaktadır.

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu