Sponsorlu Bağlantılar

Baby Face Beauty Nedir?

Baby Face Beauty Nedir?

Cilt bakımında önemli bir yere sahip olan baby face beauty, lazer teknolojisinin cilt bakımında sunduğu en yeni yöntemlerden biridir. Uzman kişiler tarafından yapılan analizler doğrultusunda cildin ihtiyacı olan vitamin ve mineraller belirlenir. Kullanılacak vitamin ve minerallerin yanında cilt bakımında yenileyici ve etkileyici güce sahip olan serumlarda kullanılır. Baby face Beauty, thilium lazer sistemi ile kullanılan cilt bakım ve yenileme uygulamasıdır. Kolay ve pratik bir şekilde uygulanıyor olması insanların ilgi duymasına ve bu işleme yönelmesini sağlamıştır. İçeriğinde kullanılan partiküller cildin parlamasında ve aydınlatıcı etki göstermesinde etkilidir.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Baby face Beauty ağrısız bir işlem olduğu için uygulama sırasında anesteziye ihtiyaç duyulmaz. İşlem iki aşamadan meydana gelir. Öncelikle aşama işlemin gerçekleşeceği bölgede Küçük çapta oluşturulan mikro kanallar açılır. Açılan mikro kanallar içerisine cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ve enzimler yedirilmeye çalışılır.

Baby Face İle Yeni Bir Cilt

Cilt bakımında kullanılan ileri düzey teknolojik gelişmeler lazer cihazları ile üst seviyelere taşındı. Cilt gözenekleri sıkılaştıran ve cildi yenileyen baby face beauty son dönemlerin en çok ilgi gören cilt bakım uygulamalarından biridir. Cildin alt katmanına kadar ulaşan lazer ışınları 1927 nb dalga boyuna sahiptir. Cihaz içerisinde bulunan thilium lazer ışınları ile cilt üzerinde mikro kanallar açılır. Açılan kanallar içerisine vitamin, minarel, kök hücre, resveratrol ve nanopartiküller gönderilir. Cildin her katmanına ulaşan bu serum cildin parlamasına, kırışıklıkların giderilmesinde, cildin beyazlatılmasında, gözeneklerin sıkılaştırılmasında etkili güce sahiptir. Baby face Beauty ile yeni bir cilt elde edilir.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Geleneksel ve klasik yöntemlerin dışında kullanılan lazer epilasyon cihazları istenmeyen ve rahatsızlık veren tüm kıl ve tüyleri kökten kurutuyor. Derinin alt tabakasına nüfuz eden lazer ışınları kıla rengini veren melanin pigmentini hasara uğratıyor. Lazer epilasyon cihazının etkili ve kalıcı çözüm sunması vücudun tüm noktasında kullanılmasına imkan tanınmıştır. Şişli lazer epilasyon sahip olduğu farklı özellikteki lazer epilasyon cihazlarını kişiye özel belirler. Kol, boyun, bacak, sırt, ense, koltuk altı, bikini bölgesi ve yüzde bulunan tüm kıl ve tüyler kalıcı olarak yok edilir. Sağlığınız için Şişli lazer epilasyon güvenilir ve teknolojik cihazlarla kişisel bakımınızı tamamlıyor.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde farklı dalga boylarına sahip lazer epilasyon cihazları bulunur. Bu doğrultuda cilt tonu ve kıl yapısı oldukça önemlidir. Yüzde bulunan ince tüyler için diode lazer kullanırken kalın tüyler için alexsandrite lazer tercih edilir. Doğru cihaz seçimi lazer epilasyon sonucunun başarılı olmasını sağlar. Şişli lazer epilasyon yaptığı analiz ve değerlendirmeler sonucunda uygun cihaz seçimi ile kolaylık sağlar.

Bölgesel İncelme Nedir?

Günümüz yaşam koşulları ve beslenme alışkanlıkları doğrultusunda kilo alırken vücudun bazı noktalarında yağ birikimi meydana gelir. Kötü bir görüntüye neden olan ve diyet programları ile bir türlü yok edilemeyen dirençli yağlar bölgesel incelme ile parçalanarak vücuttan atılır. Özellikle bel, karın, uyluk bölgesi, kalça gibi bölgelerde meydana gelen yağ depoları kötü bir görüntüye neden olur. Bu doğrultuda bölgesel incelme bir zayıflama işlemi değil vücut şekillendirme uygulamasıdır. İhtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen Liposuction, kavitasyon, radyo frekans tedavi yöntemleri bulunur.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Vücudun estetik görüntüsünü bozan ve belli noktalarda biriken yağ depoları bölgesel incelme ile vücuttan atılır. Bölgesel incelme fiyatları bazı kriterler doğrultusunda belirlenir. Özellikle kullanılacak teknik, bölge ve seans sayısı, tercih edilen klinik, doktorun deneyimi gibi hususlar bölgesel incelme fiyatları üzerinde belirleyici oluyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu