Sponsorlu Bağlantılar

Bakırın Geleneksel Görseli

Bakırın Geleneksel Görseli

Gıda işletmelerinizin, otellerinizin ve restoranlarınızın tarz bir görsel tema taşıması için sitede bulunan bakır ocakbaşı modellerini inceleyebilirsiniz. Her biri birbirinden farklı motiflerle ve özenle işlenmiş olan bakır tasarımları sitede sergileniyor. Bakır mangal, kumda kahve, kahveci güzeli ve bakır tablo ürünlerini sitede bulabilir, dilediğiniz ürünleri seçerek satın alabilirsiniz. Türkiye’nin tüm şehirlerine özel tasarım bakır davlumbaz ve bakırdan yapılmış ürünler sunan siteden hizmet alabilirsiniz.

Restoranlara Özel Bakır Araçlar

Bakır davlumbazlar, bakır mangallar, bakır ocakbaşları ve açık bakır ocakbaşı gibi ürünleri siteden satın alabilirsiniz. Gıda lokantalarınız ve restoranlarınıza geleneksel bir görsellik eklemek için sitede yer alan ürünleri inceleyebilir, bu ürünleri mekanınıza özel hazırlatabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu