Sponsorlu Bağlantılar

Beyaz Tıbbi Maske

Beyaz Tıbbi Maske

Pandemi döneminin en vazgeçilmez ürünü maskelerdir. Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan maskeler, özelliğine göre koruma sağlar. Maskeler N95 ve cerrahi maske olarak ikiye ayrılır. N95 daha çok sağlık çalışanlarının kullandığı maskelerdir. Beyaz tıbbi maske herkes tarafından kullanılır. Firma yüksek kapasite üretim kapasitesine sahiptir. Virüs ve bakterilere karşı üretilen bu maskeler üç katlı olarak üretilir.

Filtreleme Özelliği 

Her maskenin filtreleme özelliği yoktur. Sürekli takılan maskeler uzun vadede solunum problemlerine neden olur. Nefes alıp verme ile oluşan nem maske tarafından absorbe edilmelidir. Firma üretim yaptığı tüm maskelerde kaliteye önem verir. Aldığınız maskeler yırtılma kopma yapmaz. Direk olarak adrese teslim edilir. En uygun cerrahi maske arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu