Ekonomi

Bitget, Karmaverse Partnerliği ile GameFi Metaverse’e girişini duyurdu

Önde gelen global türev borsası Bitget, Launchpad’de GameFi ve SocialFi Metaverse’ü olan Karmaverse’in listelenmesini duyurdu. Partnerlik, blockchain ekosisteminin yerel tokeni olan KNOT’a 100.000 dolar toplamayı içeriyor.

Bitget Launchpad, hala ilk geliştirme aşamalarında olan kripto projelerine sorunsuz erişim sunarak blokchain ekosistemini desteklemeye devam ediyor. Launcpad, varlıklarınızı tutarak ve işlem yaparak proje tokenları elde edebileceğiniz bir özelliktir. Bu, kullanıcılar için projelere ve denetlenmiş yatırım fırsatlarına global bir erişim sağlar.

Bitget CEO’su Sandra Lou, “GameFi ve Metaverse projeleri, tıpkı NFT’ler gibi yüksek kitlelere ulaşma potansiyeline sahip. Araştırmalar, kripto oyunlarından veya GameFi’den elde edilen gelirin 2025’te 400 milyar dolara çıkabileceğini ve 2022’den önce oluşturulan projelerin diğerlerine göre üstünlük sağlayabileceğini gösteriyor” dedi.

“Karmaverse, vaat ettiklerini yerine getirebilecek yüksek potansiyelli bir metaverse için güçlü bir örnek. Bitget’te görevimiz, kriptonun genel olarak benimsenmesine katkıda bulunan bu tür gelişen teknoloji tabanlı ekosistemleri desteklemek ve büyümektir” diye ekledi.

Proje, kripto oyuncularının gerçek değeri olan tokenlar kazanması için bir kripto oyun konsepti olan oyna-kazanı (Play-to-Earn) keşfetmeleri için Karmaverse Zombie, Fantasy World, Old West, Cyberpunk ve daha fazlası gibi birden fazla metaverse’e ev sahipliği yapacak.

Mobil oyun tarihinin en iyi 10 SLG oyunundan ikisi olan “King of Avalon” ve “Guns of Glory”nin arkasındaki ekip tarafından yaratılan Karmaverse’deki her evrenin benzersiz bir sanat stili, tarihi,karakterleri,müzikleri,haritaları ve anlatısıyla kendi eksiksiz oyun dünyası vardır.

GameFi metaverse, en iyi blockchain oyunlarından ve A&T Capital, Foresight Ventures, Polygon Studios ve daha fazlası gibi Web3 liderlerinden toplam 8 milyon doları aşan yatırımlarla özel seed turunu resmen kapattı.

Daha fazla bilgi için lütfen resmi duyuru sayfamız olan https://bitget.zendesk.com/hc/tr/articles/4641719556377 veya karmaverse.io/ adreslerini ziyaret edin.

Bitget Hakkında
Bitget, Temmuz 2018’de kurulan lider bir küresel kripto para borsasıdır. 48 ülkede 1,8 milyondan fazla müşteriye hizmet veren Bitget, merkezi olmayan finansın küresel ölçekte benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Bitget, piyasaya sunulduğundan bu yana, amiral gemisi Tek Tıkla Copy Trade ürünlerinin popülaritesini kazanarak dünyanın en büyük kripto Copy Trade platformu haline geldi. CoinmarketCap’e göre Bitget, Ocak 2022 itibarıyla türev hacmi açısından dünya çapında üçüncü sırada yer aldı. Better Trading Better Life misyonuna sıkı sıkıya bağlı kalan Bitget, dünyanın her yerindeki kullanıcılarımıza kapsamlı ve güvenli ticaret çözümleri sunmaya kendini adamıştır. Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol takımı Juventus’un ilk forma partneri ve kısa süre sonra PGL Major’ın resmi eSpor kripto partneri olarak sponsorluğunu duyurdu.

Bitget hakkında daha fazla bilgi için bitget.com.

Karmaverse Hakkında
Karmaverse, Karmaverse Zombie, Fantasy World, Old West, Cyberpunk ve diğerleri gibi birden fazla metaverse içeren bir gamefi multiverse’dir. Mobil oyun tarihindeki en iyi 10 SLG oyunundan ikisinin arkasındaki ekip tarafından yaratılmıştır. Karmaverse, oyun dünyasında oyna-kazan ve eğlence için oyna kombinasyonuyla ilk büyük ölçekli blockchain SLG oyununu piyasaya sürüyor – Karmaverse Zombie.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu