Sponsorlu Bağlantılar

Bu Numara Kimin?

Bu Numara Kimin?

Cep telefonuna gelen bilinmeyen çağrılar zaman zaman son derece sıkıcı olabiliyor. Bu çağrılar bir de rehberde kayıtlı olmayan bir numara ise o durum çok daha kafa karıştırıcı bir hale dönüşebiliyor. İnternet üzerinde nerenin telefonu hizmeti sunan sitede, cep telefonuna gelen numaralara yönelik sorgulama yapılabiliyor. Sitede bulunan cep telefonu no sorgulama bölümüne telefonunuza çağrı gönderen numara yazılıyor ve ara tuşuna basılıyor. Bu sayede sizi arayarak rahatsız eden numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Beni Arayan Numara Kime Ait?

Cep telefonuna gelen her çağrıya geri dönüş yapmak kötü sonuçlar doğurabiliyor. Bazen kötü niyetli kişiler tarafından yapılan cevapsız çağrı atma durumlarında, geri dönüş yapıldığında maddi çıkar sağlama olayları ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle sizi arayan numaranın nerenin telefonu olduğunu öğrenmek için siteye ulaşabilirsiniz. 0850 nerenin telefonu araştırmalarınıza da siteden cevap alabilir, sizi arayan numaranın kimin olduğunu öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuza gelen ve zamansız olduğunda çok çok can sıkıcı olan bu aramaları kimin yaptığı bilgisine ulaşmak için siteden bilgi edinebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu