Gündem

CHP Parti Okulu’nun Antalya’da yapacağı 44. Gençlik Kampı için başvurular başladı

Cumhuriyet Halk Partisi  Parti Okulu 44. Gençlik Kampında geleceğin liderlerini bu kez Antalya’da ağırlamaya hazırlanıyor.

1-5 Aralık 2021 tarihleri arasında Antalya/Manavgat’ta düzenlenecek olan 44. Gençlik Akran Eğitimi için başvuruların kabul edilmeye başlandığı, CHP Parti Okuluna ait sosyal medya hesaplarından duyuruldu. Kampa başvuru şartları, partiokulu.chp.org.tr internet sitesinde yer aldı.

Geleceğin Liderleri Buluşuyor

Gençlik Akran Temel Siyaset Eğitimi’nin yanı sıra, partinin önde gelen isimleriyle deneyim aktarımının yapıldığı; ilgi çekici atölyeler, bilgi yarışmaları ve etkinliklerin de yer aldığı kamp için başvurular 20 Kasım tarihinde sona eriyor. Salgına karşı tüm tedbirlerinin alındığı kampa başvurmak isteyenlerin en az 2 doz Covid-19 aşı yaptırmış olması, ayrıca HES kodlarını Parti Okuluna bildirmeleri gerekiyor.

Başvuru formuna http://partiokulu.chp.org.tr/haber.aspx?ID=17366 adresinden ulaşılabiliyor.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu