Sponsorlu Bağlantılar

Crypto Professional Solution World Nasıl Çıkılır?

Crypto Professional Solution World Nasıl Çıkılır?

Crypto Professional Solution World, Blockchain ağı üzerinde konumlandırılmış bir platform olup, Stark Chain madenciliği yapılabilen bir dijital pazaryeri görevi görmektedir. Stark, farklılık yaratan özelliklerinin başında gelen Proof of Active algoritması sayesinde alfa numerik Memo gönderimi sağlayan ilk merkezsiz kripto paradır.

Blockchain Network üzerinden yapılan bu madenciliklerden elde edilen kazançlar, madenciliğe başlanmasının üzerinden 3 ay geçtiyse çekilebilir. Çekim işlemlerinde ise 3-6 ay arasıysa %10, 6-12 ay arasındaysa %5 kesinti yapılıyor. Bir yılı geçkin süredir yapılan madenciliklerden ise kesinti yapılmıyor.

Crypto Pro World Çıkış İşlemi Nasıl Yapılır?

Crypto Pro World, yapılan Stark madenciliğinden elde edilen kazançları ve bonusları kolayca çekebilmenize imkan veriyor. Öncelikle üye girişi yapmanız, ardından profiliniz içerisinde bulunan ‘Bank’ bölümüne gitmeniz gerekiyor.

Bu bölümde karşınıza çıkacak olan forma, adınıza oluşturulan cüzdan adresinizi ve çekmek istediğiniz tutarı yazıyorsunuz. Google Authenticator ile oluşturduğunuz kodu girerek 2fa doğrulamasını yapmanızın ardından, ‘Send Withdrawal’ butonuna basarak, çıkış işleminizi sonlandırabiliyorsunuz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu