Sponsorlu Bağlantılar

Daha Güçlü Motor İçin Üretilmiş Motor Yağları

Daha Güçlü Motor İçin Üretilmiş Motor Yağları

Otomobil teknolojisi gereğince her zaman stabil ve yüksek performanslı bir sürüş deneyiminin yakalanabilmesi ve araç arızalarının önüne geçebilmek için araç bakımın yapılması ve ihtiyaçlarının karşılanması gerekmektedir. Bu kapsamda da araç motoru için büyük bir önem taşımakta olan motor yağı konusunda Liqui Moly 5w30 motor yağıyla periyodik motor yağı kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Günümüz Türkiye’sinde en çok tercih edilen motor yağlarının başında Motul yağ gelmektedir.

Araçların motor performansının daha kaliteli ve daha dinamik olması açısından dünyanın en çok kullanılan marka ve türlerinin başında Castrol Edge 5w30 ürünü öne çıkmaktadır. Türkiye’de her otomobil için en iyi motor performansının elde edilmesini sağlayacak motor yağ ürünlerini tek bir platform üzerinden temin edebilme şansı bulunmaktadır. Bununla birlikte kış aylarında sorunsuz bir otomobil kullanımına istinaden antifiriz ürünleri de bulunmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu