Sponsorlu Bağlantılar

Dentist

Dentist

Diş hekimliği alanında Konya ilinde hizmet veren klinik kullandığı son teknolojik uygulamaları ile çürüyen, düşen, kırılan dişlerin yerine uyguladığı işlemler ile yeniden yüzünüze anlam kazandırır. Sağlıklı yaşam ve beslenmek için dişlerin önemi anca diş sorunları yaşandığında fark edilir.

Böyle bir sorunla karşılaşıldığı anda güvenle hizmet alacağınız adres olan klinik;

  • İmplant
  • Diş kaplamaları
  • Diş teli
  • Dolgu gibi hizmetleri sunar.

İmplant

Diş sorunlarına kökten çözüm getirmede deneyimli ve eğitimli olan Konya implant bu alanda birinci sınıf hizmet sunmaktadır. Diş kemiğine uygulanan sistematik işlemler sonucu ömürlük dişler ile diş kayıplarının yol açtığı alanlar yeniden doldurulur.

Diş Teli

Dişlere en önem verilmeyen süreç olan çocukluk döneminde karşılaşılan diş bozuklukları sonraki ergenlik döneminde kişileri rahatsız etmektedir. Bu alanda Konya diş teli olarak güven ile başvuracağınız adres olan klinik ile yeniden estetik gülüşleriniz olur.

Diş hekimliği alanında yeterli mesleki eğitime sahip dentistleri, teknolojik ekipmanları, kalite ve güvenin adresi ve uygun fiyat politikası ile Konya diş hekimi Konyalılara hizmet sunmanın bilincinde yıllardır hizmet en iyisini verir.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu