Sponsorlu Bağlantılar

Dijital baskı ile bayrak üretim merkezi

Dijital baskı ile bayrak üretimi

Bugün şirket, geniş bir kullanım yelpazesiyle müşterileri memnun etmek ve afiş fiyatlarını geri almak için adımlar attı. Bunlar makam bayrağı ve şirketlerde kullanılmak üzere özel olarak hazırlanmış bayraklar olabilir. Kaliteli kumaş ve malzemelerden farklı ebatlarda gönder bayrak üretiyorlar. Siparişin anında dijital olarak doğru bir şekilde basılmasını sağlarlar.

Şirket ürün türleri

Uzun yıllardır bayrak imalatı alanında çalışan bir firma, tüm insanların ihtiyaçlarını karşılayacak bayrak üretimi yapmaktadır. Şirketin ürün yelpazesinde masa bayrağı, deniz bayrağı, kırlangıç ​​bayrağı, güç bayrağı, Türk bayrağı, flama ve nakliye bayrağı bulunmaktadır. Ayrıca ülkelerin atalarının amiral gemisi performansları arasında yer almaktadır.

Kumaş üzerine dijital baskı

Şirket, çeşitli özellikteki kumaşlara dijital baskı kullanarak bayrakçı siparişleri üretiyor. Firmanın en çok tercih ettiği kumaşlar rashel ve fiberglastır. Şirketler okullar, kurumlar ve çeşitli sektörler için afişler sipariş edecek ve şirketin ürünlerini bu tür kumaşlardan sipariş edebilecekler. Firma tarafından üretilen bayrak fiyatları, bayrağın boyutuna, türüne ve dokusuna göre değişiklik gösterebilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu