Sponsorlu Bağlantılar

Dijital baskı ile bayrak üretimi

Dijital baskı ile bayrak üretimi

Bugün, şirket geniş bir kullanım yelpazesi ile roll up banner fiyatları konusunda da müşterileri memnun edecek adımlar atmıştır. Bu bayrak, ulusal bayraklar ve şirketlerde kullanılmak üzere özel olarak hazırlanmış bayraklar olabilir. Kaliteli kumaşlar ve malzemeler için farklı boyutlarda ürettikleri bayrakları üretiyorlar. Verilen siparişin mümkün olan en kısa sürede dijital baskı ile doğru şekilde üretilmesini sağlarlar.

Şirket ürünleri türleri

Yıllardır makam bayrağı üretimi alanında hizmet veren şirket, tüm insanların gönder bayrak ihtiyaçlarını karşılamak için üretim yapıyor. Şirketin ürün yelpazesi şunları içerir: masa bayrağı, navigasyon bayrağı, kırlangıç ​​bayrağı, otorite bayrağı, Türk bayrağı, flama bayrağı ve nakliye bayrağı. Ayrıca, ülkelerin ataları ile birlikte bayraklı üretimler arasında yer alıyor.

Kumaşlara dijital baskı

Şirket, kullandığı bayrak siparişlerini, farklı özelliklere sahip kumaşlarda dijital baskı yöntemiyle üretiyor. Şirketin en çok tercih ettiği kumaş rashel kumaş ve saten cam kumaştır. Şirketler, okullar, kurumlar ve farklı alanlar için afiş sipariş edecekler ve şirketin bu tür kumaşlardan üretilen ürünleri inceleyerek sipariş verebilirler. Şirket tarafından üretilen bayrak fiyatları bayrağın büyüklüğüne, tipine ve dokusuna göre değişebilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu