Sponsorlu Bağlantılar

Diş Kliniği Seçimi Nasıl Yapılmalıdır

Diş rahatsızlıkları işlemleri ciddi bir tedavi sürecidir. Diş hastaları üzerinde yapılan anketin sonuçlarına göre, “iyi bir diş kliniği” denildiğinde akla ne gelir? Bu yazıda bu konuya değineceğiz.

 

Tedavide Yüksek Kalite ve Güvenilirlik

 

Böyle bir kliniği ziyaret ettikten sonra, takılan dolgular uzun süre dayanır. Yapılan iyi bir kanal tedavisi dişleri incitmez veya soğuk ya da sıcak yerken rahatsız etmez. Takılan implantlar harika görünür, güvenli bir şekilde yerlerinde ve kendi dişleri gibi bir his sağlarlar. Doktor, tüm tedavi süresi boyunca etkili olan en modern ve güvenli ağrı giderme yöntemlerini seçer. Yine hijyen ve temizlik standartlarına uygunluk çok önemlidir. Tüm personel, steril temiz odalarda temiz ve düzenli üniformalarla çalışır. Tedavi sırasında tek kullanımlık aletler, gözlükler ve maskeler kullanılır. İstisnasız tüm odaların antiviral temizliği ve sterilizasyonu düzenli olarak gerçekleştirilir. Aynı zamanda tüm bunlar hastaya güven verir.

 

Güvenli tedavi, modern ekipman ve nitelikli uzmanların seçimi çok önemlidir. Kronik diş rahatsızlıklar ve çarpık dişler kabusunuz olmamalı. Kaliteli ve kontrendikasyonlardan (yan etkilerden) uzak bir diş tedavisi için klinik seçimi çok önemlidir. Hastalarına dünya standartlarında tedavi ve hizmet sunan Pendik diş hastanesi kibar personeli, yüksek nitelikli uzmanları, kuyruk olmaması, rahat bir ortamda sizlere hizmet vermesi en büyük avantajlardandır.

 

Tedavi Süreci

 

Kliniğimizde tedavi kalitesi dünya standartları seviyesindedir. Tüm Pendik diş hastanesi diş hekimleri, becerilerini sürekli geliştirmekte, yeni tedavi teknolojileri, protezler, implantoloji, estetik diş hekimliği ve ortodonti (oklüzyon düzeltme) alanında en son tekniklerde uzmanlaşmaktadır. Tedavi işlemlerinde Pendik diş hastanesi dolgu, diş teli ve protez üretimi için her zaman sadece yüksek kaliteli yüksek teknolojili malzemeler kullanır, diş beyazlatma için modern ve ilerici sistemler sunar.

Bilgisayar programları ve yüksek hassasiyetli ekipmanlar, herhangi bir diş hastalığını teşhis etmeyi ve etkili tedavi planları oluşturmayı mümkün kılar.

 

Kliniklerde Hangi Tür Tedaviler Yapılır?

 

Çocuklarda ve yetişkinlerde çürük, pulpitis(pulpanın ağrılı iltihaplanması), kanal dolgusu veya gömülü dişi tedavisi veya implant takılması gerekiyorsa Pendik diş hastanesi ile iletişime geçerek bir randevu alınır. Diş restorasyonu olarak bilinen çürük ya da çürük harici sebeplerden meydana gelen dişteki sert doku kayıplarının zamanında tamir ve tedavi edilmesi gereklidir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu