Sponsorlu Bağlantılar

Dubai’ye Gitmek Artık Çok Kolay

Dubai’ye Gitmek Artık Çok Kolay

Eğlence anlayışını ve alışverişteki çılgınlıklarını son noktasına kadar resmen görsel şölene çeviren Dubai, modern ve lüks otelleriyle, ülkeye gelenlere karşı olağanüstü hizmet anlayışı sunmaktadır.

Peki! Neden Dubai Tercih Edilir?

Nerdeyse dünyanın en büyük ve en lüks otellerinin bulunduğu Dubai’de, çoğu hizmet ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Hizmet anlayışı ve modern yapılarıyla birçok insanın gezi planlarının adresi Dubai’dir.

Dubai Seyahati İçin Hangi Evraklar Gereklidir?

Aslında her ülkenin ülkelerine girişi için istedikleri pasaport, Dubai seyahati için de en önemli evraklar arasındadır. Bu işlemleri Dubai Konsolosluğu binasına giderek vize işlemleri hakkında bilgi alıp, tamamlanabilir. Dubai’ye giriş için Dubai vizesi almak şarttır. Vize işlemleri için bile birtakım evraklara ihtiyaç vardır. Ayrıca artık bu vize işlemlerinizi sitenin Dubai online vize bölümünden gerçekleştirebilme olanağınız vardır.

Dubai’ye Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günümüzde artık çoğu başvurular internet üzerinden yapılabilmektedir. Sizlerde Dubai konsolosluğu binasına gelmeden Dubai vizesi başvurusunu online olarak Dubai online vize alanından yaparak zaman kazanabilirsiniz. Dubai vizesi işlemlerinden önce pasaportunuzun hazırlanması gereklidir.

Yapılacak bu işlemlerle pasaportunuz Arap Emirlikleri’nde geçerli olmalı ve vize başvurusunda hangi şehre ve tarihte gideceğinize dair bilgileri sisteme girmelisiniz. Ayrıca bir adet biyometrik fotoğraf ve nüfus cüzdanınızın arka ve önü renkli olarak taranmalıdır. Dubai’ye gitmek için başvurusunu online değil, şubede yapmak isteyenler, sitede yer alan adresimize gelerek başvurularını ofisimizde gerçekleştirebilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu