Sponsorlu Bağlantılar

Edaazakli.Com

Edaazakli.Com

Yaşamda daima en kararlı şekilde hedeflere doğru bir yol alınabilmesi için iyi bir planlama dahilinde hareket edilmelidir. Yaşam koçlarından alınacak destekler daima sürece daha güzel şekilde yön verilmesine yardımcı olur. Gelecek planlaması bu şekilde rahatlıkla yapılabilir.

Eğer bir meslek seçilecekse ve bu konuda bir kararsızlık yaşanıyorsa, meslek seçimi doğrultusunda yaşam koçu desteğinin faydaları olur.

Çoğu kişinin danışmanlık hizmetleri aldığı yaşam koçu Eda Öztürk Azaklı, meslek seçimi veya eksik yönlerini keşfetme gibi konularda tüm danışanlarına yardımlar sunabiliyor.

Başarılı Bir Gelecek Planlaması

Öğrenciler hedeflerine en memnun edici şekilde varmayı isterler. Ancak önlerinde hep bir sınav kaygısı veya buna benzer türden birtakım sorunlar çıkar. Öncelikle yapılması gereken bunların üstesinden gelinmesidir. Eda Öztürk Azaklı, bu türden konulara ilişkin de profesyonelce bir danışmanlık hizmeti verebiliyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu