Sponsorlu Bağlantılar

Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular

Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular

Ehliyet sınav soruları 2022 – 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 ve 2015, Milli Eğitim Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan merkezi ehliyet sınavlarında çıkan ehliyet sınav soruları ile sınavı kolayca geçeceksiniz. Bu sorularla hazırlanan ehliyet test sınavları. Ayrıca yeni düzenleme ile e-sınav adı verilen elektronik ehliyet sınavına hazırlanarak ehliyetinizi alacaksınız.

Ehliyet sınavı çıkmış sorular deneme şeklindedir. Yanlış doğruyu götürmez. 50 soru sorulur ve 35’i doğru alan teorik sınavı geçer.

Konuları tamamladıktan sonra geçmiş yıllarda çıkmış olan ehliyet sınav sorularını mutlaka çözmelisiniz.

Sitemiz geçmiş yıllarda çıkmış olan ehliyet sınav çıkmış sorular 2022 seçimler yaparak sizler için sınavlar oluşturmuştur.

50 soru çözebildiğiniz için konu seçerek çözebilirsiniz. Eksik olduğunu düşündüğünüz problemlerde sadece ilk yardım denemeleri örneğin ilk yardım çözebilir, ardından 50 soruluk ehliyet testleri ile kendinizi sınayabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu