Sponsorlu Bağlantılar

Ekonominin Yeni Haliyle Gelen fırsatlar

Ekonominin Yeni Haliyle Gelen fırsatlar

Ticaretin ve dolayısıyla ekonominin kurallarının yeniden yazıldığı bir dönüşüm sürecinden geçiyoruz. Tüm dünyanın yeniden şekillendiği ve yeni duruma göre pozisyon aldığı önümüzdeki süreçte, her türlü ticari faaliyetinde duruma uyum sağlaması büyük önem arz ediyor. Marka yönetimi gibi profesyonel bakış açısının zorunlu olduğu bir alanda ısrarla geleneksel yöntemleri kullanmak, bir anlamda ekonomik intihara bile dönüşebilir. Benzer şekilde profesyonel bir şekilde yönetim danışmanlığı desteğine başvurmamak, günümüzün ekonomik şartlarında, herhangi bir ticari işletme için yaşamsal sorunlara neden olabilir.

Değişen Şartlara Uyum sağlamış Bir Ekonomik Bakış Açısı

Yaşanan salgın nedeniyle tıkanan, gerileyen ve yeniden pozisyon alan dünya ekonomisi, aslında yeni fırsatlarında ortaya çıktığı bir aşamadan geçiyor. Endüstri 4.0 danışmanlığı olarak tanımladığımız yeni versiyon danışmanlığımız, farklı ticari alanlarda doğru ve profesyonel bir yönetim, yeni çağa uyum sağlayan bir yapılanmayı da zorunlu kılıyor. Çok çeşitli sektörlerden 200’ den fazla işletmeyle ortaya koyduğumuz sonuçlar, nasıl bir geleceğe hazırlanmamız gerektiğinin önemli kanıtları olarak algılanmalı ve benzer sonuçlara doğru yönelimler gerçekleştirilmelidir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu