Sponsorlu Bağlantılar

Elektronik Sigara Tanıtımı

Elektronik Sigara Tanıtımı

Sigara kullanımı her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır ve son dönemlerde elektronik sigaralara olan talep artmıştır. Bunun nedeni, daha az nikotin barındırıyor olduğu düşünülmektedir, hem de popüler olduğu için kullanmak havalı gelmektedir. Farklı tasarımlarda elektronik sigaralar mevcuttur, ancak satın alırken güvenilir yerlerden alınmalıdır. Pod mod en çok tercih edilen modeldir.

Farklı Tasarımlar

Firmalar elektronik sigaraların tasarımlarını da farklı yapmaktadır, bu sayede işi tamamen pazarlama oyunlarına çekmektedirler. Elektronik sigaralar farklı tatlara sahiplerdir Naneli, karpuzlu gibi aromalar mevcuttur, satın alırken güvenilir firmalar tercih edilmelidir. En çok tercih edilen model uwel caliburn sistemidir. Kullanıcıya lezzetli bir zevk tattırmaktadır, hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Genel özellikleri gereği normal sigara ile benzer bir hissiyata sahiptir. Bu sigaralar pil ile çalışmaktadır.

Hizmetler

Elektronik sigara satan firmalar sigara dışında kartuş gibi diğer gerekli parçalara da sahip olurlar. Örneği yukarıda bahsedilen model için uwel caliburn kartuş parçası mevcuttur, hepsi farklı fiyatlarda satılmaktadır. İçinde bir adet vardır, bu yedek olarak satın alınabilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu