Sponsorlu Bağlantılar

En Güncel Haber Akışı

En Güncel Haber Akışı

Haberay sektörde deneyimli ve güncel bilginin ve haberin anında ziyaretçiyle buluşmasına önem veren bir haber sitesidir. Ziyaretçilerinin yazarlarla ve haberlerle iletişime geçebilmesini sağlamak için özel bir üyelik sistemi de sunan site, gündem özel haberlerini anında ziyaretçileriyle buluşturmaktadır.

İllere Özel Hizmetler

Haberler her zaman güncel olarak sunulmaktadır. Bunun yanında her ilin hava durumundan trafik durumuna kadar genişletilmiş bilgileri de ziyaretçilere ulaştırılmaktadır. Aradığınız nöbetçi eczaneyi bile site içerisinden kolayca bulabileceksiniz.

Son dakika röportajları, dünyadan haberler ve güvenilir bilgilere ulaşma kanalı olan sitede, yazarlar ve okuyucular arasında görünmeyen bir bağ bulunmaktadır. Dileyen herkes site üzerinden reklam verebilir. Teknoloji konusunda da özel yazılar bulunmaktadır.

Kategorilere Ayrılmış Haberler

Son dakika haberler her alanda ve istikrarlı olarak ziyaretçilere sunulmaktadır. Sitede arama seçenekleriyle geçmiş zamanlara ait haberlere de ulaşabilirsiniz.

Haber siteleri içerisinde bulunan her kategori ve fazlası olan site, yaşamdan ekonomiye, sağlıktan spora kadar her konuda bilgi edinebileceğiniz, lig fikstürünü takip ederek hangi transferlerin yapıldığına dair bilgileri alabileceğiniz bir özelliğe sahiptir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu