Sponsorlu Bağlantılar

Estetik Uygulamalar Sayesinde Daha mutlu Bir Yaşam Mümkün

Estetik Uygulamalar Sayesinde Daha mutlu Bir Yaşam Mümkün

Tıbbi olmayan çeşitli uygulamaların fazlalaşması, aslında son derece etkili ve çözüm oluşturan Tıbbi estetik müdahalelerin yanlış bir şekilde algılanmasına neden oluyor. Aslında kandırmaya yönelik olarak yapılan reklamlarla, küçük penisin büyüyeceğini iddia eden yanıltıcı kişiler nedeniyle, estetik cerrahi yanlış bir şekilde algılanıyor. Küçük penis ya da peniste şekil bozukluğu gibi ciddi olumsuzluklar, aslında basit bir penis büyütme ameliyatı aracılığıyla, hızla çözüme kavuşturulabilir.

Tıbbi bir estetik müdahale olan Yüz Germe İzmir bölgesinde, çok sayıda başarılı sonuca ulaştığımız bir operasyondur. Benzer şekilde Karın Germe İzmir bölgesinde, yine sayısız başarılı uygulamanın gerçekleştirildiği bir alandır. Uzman cerrahımız ve donanımlı sağlık kuruluşumuz, yaşam kalitenizi yükseltmeye yönelik profesyonel çalışmalarını sürdürüyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu