Sponsorlu Bağlantılar

Etkili Medyum

Medyum

Büyüler yüz yıllardır dünya genelinde oldukça yaygın bir şekilde yapılıyor. Bu büyüler ak ve kara büyü diye iki sınıfa ayrılır. Ak büyüler iyi niyetli ve sonucunda olumsuz şeyler meydana getirmeyen büyülerdir. Bu büyülere bağlama büyüsü ve aşk büyüsü örnek gösterilebilir. Kara büyüler ise art niyet ile yapılan ve sonucunda insanlarda büyük izler bırakan büyülerdir.

Büyü Bozan Medyumlar 

Büyüye maruz kalan kişiler hayatlarının büyük bir bölümünü bu büyünün etkisi altında yaşarlar. Özellikle kara büyüler hedefteki kişiye oldukça zarar verir. Onun için bu tarz büyülere maruz kalan kişilerin büyüyü bozdurmaları için deneyimli bir medyum hocadan yardım alması gerekiyor.

Büyünün yapılışında olduğu gibi bozuluşu da zorlu bir süreçtir. Medyum okşan gibi deneyimli medyumlar büyü bozma konusunda uzmandır. Medyum okşan web sitesini ziyaret ederek büyüler ve bozuluşları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu