Sponsorlu Bağlantılar

Eurolab Laboratuvar Hizmetleri

Eurolab Laboratuvar Hizmetleri

Eurolab, 25 yıllık tecrübesiyle birçok alanda yapılması gereken testleri başarıyla yapmakta ve analiz raporları hazırlamaktadır. Yapılan testlerin uluslararası alanda geçerli olabilmesi için gerekli sertifikalar alınmış, akreditasyonlar sağlanmıştır.

Yurt içi ve yurt dışı akreditasyonlarla en üst düzeyde hizmet sunma imkanı bulan Eurolab’ın her türlü ölçüm, muayene, test, analiz, kontrol ve sertifikasyon işlemleri sonunda düzenlediği rapor ve analiz sonuçları dünyanın her yerinde kabul görür.

Uzman Kadro ve Teknolojik İmkanlar

Eurolab Laboratuvar Servisi, son teknolojiye uygun ekipmanlarla donatılmış çalışma ortamı ve uzman kadrosuyla en hızlı ve en güvenli hizmeti verme hedefindedir. Bu hedefi gerçekleştirmek için gerekli altyapı ve donanım tesislerde sağlanmıştır.

Bağımsız ve Tarafsız Kuruluş Özellikleri

Eurolab, almış olduğu sertifikalar ve sağladığı akreditasyonlar gereğince verdiği tüm test, ölçüm ve değerlendirme hizmetlerini bağımsız ve tarafsız kuruluş sıfatı ile yerine getirir. Bu özellikler hazırlanan analiz raporlarının ve belgelerin güvenilirliğinin göstergesidir.

Ölçüm ve değerlendirmelerin uzman kadro tarafından mümkün olan en hızlı şekilde yapılması da verilen hizmetin kalitesini artıran özelliklerdendir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu