Sponsorlu Bağlantılar

Ev Temizliği veya Dezenfektasyon Hizmeti

Ev Temizliği veya Dezenfektasyon Hizmeti

Ev Temizliği veya Dezenfektasyon Hizmeti alındığın da sigortalı bir şekilde hizmetin verilmesini istemez misiniz? TG Mobil firmasının ev temizliği ofis temizliği ve dezenfektasyon başta olmak üzere vermiş olduğu tüm hizmetleri Anadolu sigorta güvencesinde verdiğini duyan müşteriler tereddüt bile yaşamadan bu firmayı tercih etmektedir. Firmanın kaliteli olduğunu göstermekte olan bir diğer husus ise Vodafone ile iş ortaklığı yapan bir firma olmasıdır. Kurumsal olarak çalışmakta olan firma öncelik olarak her zaman müşteri memnuniyetini baz almaktadır.

Ofis Temizliği Hizmetleri

Ofis Temizliği noktasında da firmanın son derece başarılı olduğu hizmeti daha önce alanların onaylaması ile birlikte kesinlik kazanmış durumdadır. Boş ev temizliği ile inşaat sonrası temizlik,  halı koltuk temizliği gibi hizmet alanlarında kalitesini defalarca kez göstermiş olan firmanın bu noktada da başarı olduğu bilinmektedir. Üstün hizmet kalitesinin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile ciddi derecede piyasada tutulmaktadır. Böylece yıllardan bu yana istenilmekte olan hizmet müşteriye verilmiş olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu