Sponsorlu Bağlantılar

evle.com.tr

evle.com.tr

Modern tasarımlar taşıyan mutfak ürünleri evinizin havasını değiştirecek. Birbirinden zevkli desenlerle evinizin birçok noktasına minik ama etkili dokunuşlar yapabilirsiniz. patates soğanlık ürünleri başta olmak üzere kaliteli, kullanışlı ve son derece şık hediyelik eşyaları sevdikleriniz için de tercih edebilirsiniz. Ürünler metal malzemeden yapılmıştır. Kapalı ve birbirinden zevkli desenlere sahiptir.

Özel Hediye Kutuları

Anlamlı gün ve gecelerde sevdiklerinize aldığınız minik hediyeleri modern ve etkileyici hediye kutularında sunabilirsiniz. boş hediye kutusu çeşitlerini farklı boyutlarda bulabilirsiniz. Metal kutular kalp, kare, yuvarlak gibi şekillerde sunuluyor. Her bir üründe özel tasarım desenler mevcut. % 100 güvenli ödeme sistemi ile hizmet veriyorlar. Yeni yıl, dama, yaprak, mermer, zikzak, çiçek ve daha birçok farklı desen bulabilirsiniz. Ayrıca etnik modeller ve sevgili konseptli tasarımlar da büyük beğeni alıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu