Gündem

Faber-Castell çocukların hayal gücünü desteklemeye devam ediyor

Nesilden nesile uzanan, dayanıklı ve ergonomik ürünleri tüketiciyle buluşturan Faber-Castell, bu yıl da çocukların hayallerini yeni pastel ve canlı renklerle desteklemeye devam ediyor.

DÜNYANIN en köklü yazım gereçleri firması olan Faber-Castell, okul öncesi ve ilköğretim çağındaki öğrencilerin kolaylıkla kullanabilecekleri ergonomik tasarıma sahip pastel renkler üçgen boya kalemi ve comfort yıkanabilir mürekkepli ergonomik gövdeli keçeli kalem serisi ile öne çıkıyor. Türkiye’de Adel Kalemcilik çatısı altında tüketiciye ulaşan Faber-Castell’in yepyeni ergonomik ve geniş renk seçeneğindeki kalemleriyle çocuklarınızın hayallerini sınırsız çizmelerine ve istedikleri gibi renklendirmelerine yardımcı olabilirsiniz. 

Şeker gibi pastel renklerde ergonomik boya kalemi

Faber-Castell’in pastel renkler üçgen boya kalemi seti şeker gibi on iki farklı renkten oluşuyor. Özellikle ilköğretim çağındaki öğrencilerin çizimleri için tasarlanmış olan bu kalemler, sağlam ambalajıyla da saklama kolaylığı sunuyor. Ergonomik tutuş sağlayan üçgen boya kalemleriyle çocuklar hayallerini, şeker gibi pastel renklerle kağıda dökebiliyor.

Yıkanabilir renklerle annelerin içi çok rahat

Çocuklar hayallerini kimi zaman bir kağıda kimi zamanda masa örtüsüne çizilebilecek kadar sınırsız kurabiliyorlar. Faber-Castell’in yıkanabilir mürekkepli ergonomik gövdeli keçeli kalem serisiyle okul öncesi ve ilköğretim çağındaki öğrenciler hayallerini özgürce çizebiliyor. Yıkanabilen mürekkebiyle kumaştan kolayca çıkan kalemlerin klasik, neon ve metalik renklerde farklı ürün seçenekleri bulunuyor.

250 yılı aşkın süredir gelenekle yenilikçiliği başarıyla birleştiren bir dünya markası olan Faber-Castell okul alışverişlerinin güvenilir markası olmaya devam ediyor. “Faber-Castell hayal gücünü destekler” mottosuyla hayallerini yazmak, silip yeniden yaratmak ve kalemini yine yeniden açmak isteyen tüm çocukların her zaman yanında.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu