Sponsorlu Bağlantılar

Finanskredisi

Finanskredisi

İnsanlar bireysel emeklilik veya kosgeb destekleri gibi konularısıklıkla merak ediliyor. Özellikle kosgeb için birçok insan başvuruda bulunmak ve işletmeleri için destek almak istiyor. Finanskredisi bu konu hakkında yararlı bilgiler sunuyor. Kosgeb başvurusu sırasında nelere ihtiyaç duyulduğu ve hangi evrakların teslim edilmesi gerektiği gibi konulara yer veriyor. Ayrıca bunların dışında ev almak isteyenler için Eminevim bilgilendirmelerinde bulunuyor. Verdiği bu hizmetler çerçevesinde temelde insanların finansal olaylar hakkında bilgi sahibi olmalarına olanak sağlıyor.

Kredi Kartı

Sitenin insanları bilgilendirdiği hizmetlerden biri de kredi kartı hakkında olanlardır. Özellikle kredi kartını alabilmek için gerekli olan kredi notu bilgisi belirtiliyor. Daha fazlası için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu