Sponsorlu Bağlantılar

Fındık Toplama Makinesi

Fındık Toplama Makinesi

Fındık toplama ve dal öğütme gibi farklı makine türlerinin üretimi uzun yıllardır yapılıyor. Tarım makinelerinin sürekli geliştirilmesi, arazide yapılacak tarım faaliyetlerinin kolaylaştırılmasını sağlamaktadır. Fındık toplama makinesi çeşitleri ile fındıkların daha hızlı ve verimli toplanmasını sağlıyorlar. İnsanlar çoğu zaman ağaçların yüksek dal uçlarına ulaşamamaktadır. Bu makine ile ağaçtaki tüm fındıklar toplanabiliyor.

Tarım Makineleri

Tarım makineleri üretiminde lider olan firma, ürün makine çeşitlerini web sitesinde gösteriyor. Dal öğütme makinesi ile ağaçların kurumuş olan dallarının en ince şekilde öğütülerek farklı amaçlar için kullanılmasını sağlıyor. Dal parçalama makinesi tüm ağaç türlerinin büyük ve küçük dalları hangi kalınlıkta olursa olsun parçalayarak, farklı boyutlara ayırmaktadır.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu