Sponsorlu Bağlantılar

Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Geri Getirme Büyüsü, sevdiği kişilere haklı sebepler çerçevesinde tekrardan kavuşmak isteyenlerin başvurduğu bir büyü türüdür. Kişilerin iradesine doğrudan veya dolaylı yoldan bir müdahalesi olmamasından dolayı, tam bir büyüleme olarak nitelendirilmediği de bilinir. Bu büyünün çokça tercih sebebi olmasının nedeni ise kısa sürede etkisini gösterebilmesi ve bu etkilerin uzunca bir süre devam edebilmesidir.

Geri Getirme Büyülerinin Yapılışı Nasıldır?

Geri Getirme Büyüleri, yapıldığı kişi tarafından birçok uygulamaya tabi tutulur ve belirli zaman aralığında bazı duaların okunmasının yanı sıra geri getirilmek istenen kişinin eşyalarının kullanılması sayesinde desteklenir. Tüm bu işlemlerin harfiyen yerine getirilmesinin dışında sonuç alınacağına dair olumlu düşüncelerin beslenmesi ve sonuç alınıncaya dek sabırlı olunması gerekmektedir.

Geri Getirme Büyülerinin Nasıl Etkileri Bulunur?

Çoğunlukla olumlu sonuçlara ulaşılan bu büyü türünün uygulanması ile beraber birtakım etkiler de ortaya çıkar. Bu etkiler yalnızca büyü yapılan kişide değil büyüyü yapan kişide de oluşur. Büyü yapan kişiye olan etkisi, o kişinin güçlü bir çekim kuvvetine sahip olmasıdır. Büyüye maruz kalan kişide ise ilk olarak büyüyü yapan kişi ile ilgili anıların belirmesi etkisi oluşur. Bundan sonra ise kişiler karşılıklı olarak birbirlerinin rüyalarında yer almaya başlar. İlk aşamanın bu şekilde tamamlanması ile beraber büyüyü yapan kişinin sesi güçlü bir şekilde duyulmaya başlar ve böylece ikinci aşamaya geçiş gerçekleşir. Bu aşamada da kalabalık içerisinde yürüyen büyünün etkisi altındaki kişi büyüyü yapan kişinin karşıdan geldiğini veya önünde yürüdüğünü düşünmeye başlar. Aradan geçen zaman ile beraber bu düşünceleri dayanılmaz boyutlara ulaşır ve geri dönme isteğinin belirmesi sonucunda büyüden olumlu bir sonuç alınır.

Geri Getirme Büyüsü Bozulabilir Mi?

Uzmanların açıklarında belirttiği gibi yapılan büyülerin mutlaka bir de bozulma yolu vardır. Bu nedenle Geri Getirme Büyüsü de bozulabilir. Ancak bu durum yapılışından daha zor uygulamaların yapılmasının gerektirebilir ve bu nedenle uzmanlık ister. Bu uzmanlığa sahip olan tecrübeli ve güvenilir bir medyum yardımı ile büyünün bozulması mümkündür. Bulundurduğu özel yetenekleri doğrultusunda yapacağı özel uygulamalar sonucunda büyünün bozulmasını gerçekleştirir. Kişilerin kesinlikle kendi başlarına büyü bozma çalışmalarına girmemesi gerekmektedir. Özellikle çevreden duyulan veya internette sıkça rastlanan büyü bozmaya dair ifadeler, denendiği takdirde büyük sorunların oluşmasına yol açabilir.

Geri Getirme Büyüsünün yanı sıra Papaz Büyüsü dahil bütün büyü türleri hakkında merak ettiklerinize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu