Sponsorlu Bağlantılar

Güngören Oto Expertiz Hizmeti

Güngören Oto Expertiz Hizmeti

Bugüne kadar, beş binden fazla otomobil için ekspertiz hizmeti sunan Güngören oto expertiz tecrübesiyle öne çıkıyor. Aracını satmayı düşünen kişiler, aracın değerinde satılması için deneyimli bir ekspertize ihtiyaç duyarlar. Tecrübeli firma, merkezi bir konumda bulunmasıyla birçok müşteri için en yakın ekspertiz oluyor. Firmanın sunduğu tizi hizmet, beğeni kazanıyor.

Güvenilir Ekspertiz

Teknolojik cihazlarla ve uzman kadroyla faaliyet göstermekte olan Bakırköy oto ekspertiz aracın tüm detaylarını inceleyecek donanıma sahiptir. Bununla beraber, firma müşterilerin hızlı hizmet almasını sağlamak için belirli oto ekspertiz paketleriyle çözüm sunuyor. Müşteri isterse, premium paketi, isterse full paketi seçiyor. Buna ek olarak, kaporta ve motor-mekanik paketi de müşterinin tercih edebileceği diğer seçeneklerdir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu