Sponsorlu Bağlantılar

Güvenlik Sistemlerinde 15 Yıllık Deneyim

Güvenlik Sistemlerinde 15 Yıllık Deneyim

Firma güvenlik sistemlerinde sahip olduğu 15 yıllık deneyimiyle hizmet veriyor. Bu deneyimin etkisiyle evlerden holdinglere, holdinglerden kobilere kadar güvenlik kamera sistemleri kurulumu yapıyor.

Firma Tarafından Verilen Hizmetler

Mekanların güvenliğini sağlamayı amaçlayan firma yeni nesil güvenlik hizmetleri veriyor. Firmanın verdiği hizmetler arasında ihbar, diafon, telefon santral, network, görüntülü diafon, geçiş kontrol ve termal kamera sistemleri yer alıyor. İhbar sistemleri yangın olaylarının yaşanması durumunda mekan sahiplerini önceden haberdar ediyor. Geçiş kontrol sistemleri ise iş yeri veya site girişlerinde girişlerin kontrollü olarak yapılması amacıyla kullanılıyor.

Giriş Ve Çıkış Takipleri İçin Kamera Sistemleri

Günümüzde kamera sistemleri mekanlardaki giriş çıkışları ve mekanlarda yaşanan olayların takip edilmesini sağlıyor. Firma da farklı özelliklere sahip olan kamera sistemlerinin satışını yapıyor. Ayrıca firma satışın yanı sıra kamera sistemleri kurulumu da yapıyor. Böylelikle kamera sistemleri sorunsuz bir şekilde çalışarak görüntü kaydı yapıyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu