Sponsorlu Bağlantılar

Hedef Mimarlık

Kompozit Deck

Kompozit deck oldukça kolay montajı yapılabilmekte ve istenildiği zaman çıkarılıp tekrar takılabilir bir durumdadır. Bu da local değişiklerin daha kolay olmasını da sağlamaktadır. Yapısı gereği farklı hava şartlarına göre dayanıklıdır. Sudan etkilenmez bu nedenle ıslak zemin döşemesi için en uygun çözümlerden birisidir.

Üst kısmının pürüzlü yapısı nedeniyle ıslak zeminlerde büyük bir sorun olan kayma sorunu yaşanmaz. Havuz kenarlarında ve bahçe yürüyüş yollarında bu nedenle oldukça sık tercih edilmektedir. Kompozit deck, teras ve balkonunuzda kullanabileceğiniz yer döşemesidir.

Hedef Mimarlık ile montajını kolayca yapabilir ve istenildiği zaman çıkartabilirsiniz. Renk seçenekleri ile ikili kombinler yapabilirsiniz. Cafe ve restaurantların bahçe yer döşemesinde kullanılabilecek en ideal yer döşemelerinden birisidir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu