Sponsorlu Bağlantılar

Hijyenik ve Güvenli Diş Tedavi Merkezi

Hijyenik ve Güvenli Diş Tedavi Merkezi

Diş tedavisi günümüz şartlarında profesyonellik gerektiren bir konudur. Özellikle bulaşıcı hastalık tehdidinin baş göstermesi ile birlikte hijyenik kurallar önem kazanmıştır. Kliniğin hijyen konularına dikkat etmektedir. Dişlerde meydana gelen çürüklerin yanı sıra kırılma ve ayrılmalar da hizmet konuları içerisinde yer almaktadır. Zirkonyum kaplama fiyatları kaplama sayısı ve özelliğine göre değerlendirilmektedir.

Site Estetik Gülüş Seçenekleri Sunuyor

Kaplama yaptırma ve inley & onley tedavi yöntemi de sitede yer almaktadır. Dişlerin çarpıklaşmasının nedenlerinden biri olan diş gıcırdatma ve beraberinde gelen bozukluklar tedavi programında yer alıyor. İmplant fiyatları protez diş sayısı arttığında farklı değerlendirilmektedir.

Genetik problemler de estetik çalışmaları kategorisindedir. Fazla dişin çıkması, işlerin içe veya dışa doğru çıkması gibi problemler ortodonti kategorisinde değerlendirilmektedir.

Dişleriniz İçin Doğru Adres

Kanal tedavisi ve gömülü diş gibi cerrahi müdahale isteyen konular için de bu kliniği tercih edebilirsiniz. Tek diş implant işlemlerinden komple implant tedavi yöntemleri de bu kategoride yer almaktadır. Dijital çözümler konusunda teknolojinin bütün seçenekleri klinikte yer almaktadır. Diş doktoru Sn. Ceylan ERGUL  25 Yıllık tecrübesi ile implant ve estetik konusunda uzmanlaşmıştır.

Klinik ilk aşamada tedavinin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için diş, diş eti ve çene yapısını dijital ortamda incelemektedir. İmplant tedavisinde çenenin yapısı ve kullanılan protez dişler diş eti ve çene kemiği ile uyumludur. İlk aşamada çene kemiği ve diş etinin uyumluluğu test edilmektedir.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu