Sponsorlu Bağlantılar

Hosting Sektörü

Hosting Sektörü

Sektörde hizmet veren birçok şirket arasından, en doğru hizmeti sunarak ön plana çıkmışlardır. Gelişen teknolojiyi takip ederek, Türkiye hosting sektörüne yenilikler kazandırmışlardır. Kaliteli hizmeti birçok müşteriye ulaştırmak amacındalar. Hızlı bir şekilde kaliteli, ekonomik hizmet sunma gayreti içerisindeler. Firma 2013 senesinden bere birçok alanda hizmet vermiştir. Dinamik ekibi ile kaliteli hizmet sunmuşlardır. Sunmuş oldukları profesyonel wep çözümleri ile müşterilere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. Uzman kadro ile sitelerde daha kaliteli hizmet sunma gayreti içerisine girmişlerdir.

Sunulan Hizmetler

Firma, Türkiye’de hosting sektöründe başarılı hizmet veren ve bu başarıyı istikrarlı bir şekilde sürdüren teknolojik bir şirket olmayı hedeflemiştir. Reseller Hosting kalitesini sunmak amacıyla gün boyu Hizmet vermektedir. Başlangıç paketleri, Standart paketler, profesyonel paketler ve elit paketler ile müşteri bütçesine uyacak hizmet çeşitliliği mevcuttur. Tek bir tıklama ile yüzlerce uygulamayı kurmanıza olanak sağlamaktadır. Son model ekipmanlarıyla çalışmaktadır. Kesinti olmadan hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Vds satın al ile güçlü sunucu paketlerinden edinebilirsiniz. Sahip olduğunuz sitenizi ücretsiz olarak taşıtabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu