İnegöl Belediyesi maratona 125 kişi götürecek

BURSA (İGFA) – Bu yıl Cumhuriyetin 100. Yılına ithafen “Yüzyılın Koşusu” sloganıyla 45’incisi düzenlenecek olan Türkiye İş Bankası İstanbul Maratonu, 5 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek.

On binlerce kişinin Asya ile Avrupa kıtasını koşarak birleştireceği koşuya, İnegöl Belediyesi de 125 kişiyi ücretsiz olarak götürecek. Başvurular bugün 15.00’da alınmaya başlayacak. Katılmak isteyenler önce online başvuru gerçekleştirip ardından İnegöl Belediyesi’ne kayıt yaptıracak.

Türkiye İş Bankası İstanbul Maratonu kayıtlarına ilişkin İnegöl Belediyesi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Her yıl düzenli olarak yapılan İstanbul Maratonu, bu yıl yine on binlerce kişinin katılımıyla yapılacak. Türkiye İş Bankası İstanbul Maratonu halk koşusuna katılmak isteyen vatandaşlarımız, öncelikle kayıtlarını İnternet üzerinden https://event.spor.istanbul/register.aspx adresi üzerinden yapacak. Spor İstanbul sitesine üye girişi yapıldıktan sonra, Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu Halk Koşusu kaydı yapılması gerekiyor. Kategori halk koşusu seçildikten sonra lokasyon seç bölümünden ‘İBB Maltepe Spor Tesisleri’ seçilecek. Bu işlem, koşuya katılacaklarının malzeme temini için önemli. Başvuru yaparken doğru lokasyonu seçtiğinize emin olun.”

BAŞVURU YAPILIP BELEDİYE SPOR SALONUNA KAYIT YAPTIRILACAK

“Online başvurusunu yapanlar, 1 Kasım 2023 Çarşamba günü saat 16.00’a kadar 125 kişi ile sınırlı tutulacak kayıtlarımız için Belediye Spor Salonuna başvuracak. Katılımcıların kimlik fotokopisi ile Hikmet Şahin Kültür Parkı içerisindeki Belediye Spor Salonumuza gelip araçlarımızdan yararlanabilmek ve toplu kayıt yapıp göğüs numarası alınabilmesi için form doldurup kimliğinizi ibraz etmesi, kaydını bu şekilde sonlandırması gerekmektedir.”

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -