Sponsorlu Bağlantılar

İşyeri Hekimliği Kursu

İşyeri Hekimliği Kursu

Ülkemizdeki üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun olan tüm doktorlarımız işyeri doktoru olabilirler. Yurtdışındaki üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan ve diplomaları YÖK tarafından onaylanan hekimler de İşyeri Hekimi olabilirler. Genel pratisyen veya uzman doktor olup olmadığına bakılmaksızın, tüm hekimler yukarıdaki koşullarda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş eğitim birimimizden işyeri hekimliği kursu tamamlayarak işyeri hekimi olabilirler.

Sera Akademi Sizlerle

Eğitim kurumu Sera Akademi, birçok alanda eğitim ve sertifika vermeye devam ediyor. Siz değerli doktorlarımızı hiç kimsenin unutmadığı gibi biz de unutmadık. Doktorlarımıza özel kampanyalarımızla sizlere hizmet vermeyi ilke edindik. Türkiye genelindeki farklı şubelerimizden İSG kursu ve diğer sağlık personeli kursu için bize ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu