Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Araç Kiralama

İzmir Araç Kiralama

İzmir Havalimanı Rent A Car hizmeti sizlere günün her saatinde sunulmaktadır. Kurumsal olarak vermekte olduğumuz hizmet içerisinde sizlere birçok seçenek ile araç kiralama fırsatı sunulacaktır. Büyük, küçük, benzinli, diezel, lpg gibi birçok seçenek ile araç kirala hizmetinden faydalanabilirsiniz. Araçlarımızın tamamı son model araçlar olup tüm bakımları zamanında yapılmaktadır. Araçlarımız günlük veya daha uzun süreli olarak kiralanabilmektedir. Sürenin uzaması ile birlikte indirimli fiyatlardan müşteriler yararlanabilir.

İzmir Havalimanı Oto Kiralama

İzmir Havalimanı Oto Kiralama hizmetinde sizlere oldukça fazla seçenek sunulmaktadır. Bu seçenekler iz-çerisinden online olarak tercihinizi yaparak istediğiniz marka ve model aracı istediğiniz sürede kiralamanız mümkün olacaktır. Böylece ihtiyacınız kısa süre içerisinde çözülmüş olur.
İzmir Havalimanı Araç Kiralama

İzmir Havalimanı Araç Kiralama olanağı ile İzmir’e gelmenizle birlikte direk olarak kiralamış olduğunuz araç sizleri karşılayacaktır. Böylece gelmiş olduğunuz şehir içerisinde araç sıkıntısı olmadan rahat bir şekilde işlerinizi yapma fırsatını yakalamış olursunuz. Fiyatlar müşteri memnuniyeti düşünülerek hazırlanmaktadır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu