Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Botoks Fiyatları

İzmir Botoks Fiyatları

Günlük hayatta oldukça artış göstermekte olan bir uygulama olan İzmir botoks uygulaması estetik alanda ün salmıştır. Yıl bazında değişkenlik göstermekte olan botoks fiyatları farklı etkenlerden de etkilenmektedir. Yüz bölgesinde zaman içerisinde oluşan kırışıklıkların giderilmesi adına kullanılmakta olan bu yöntem aynı zamanda aşırı terlemenin önlenmesi adına da kullanılmaktadır.

Bu nedenle hangi amaçla kullanılacağı da bu yöntemin fiyatlandırılması konusunda oldukça etkilidir. Ayrıca ilgili yöntemin uygulanmasına kullanılacak olan cihazların çeşitlenmesi ve teknikler de İzmir botoks fiyatlandırmalarını doğrudan etkileyen faktörlerdendir. Bu nedenle bu uygulamaya ait net bir fiyat bildirmek oldukça zordur.

İzmir Botoks Nedir?

Çoğunlukla yüz bölgesinde zaman içerisinde belirli nedenler ile ortaya çıkan kırışıklıkların geçici bir süre ile ortadan kaldırılması adına uygulanmakta olan botoks uygulaması günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tedavi sürecinin yanı sıra çoğu insanın en önemli sorunları arasında yer alan normalden fazla terleme sorunun ortadan kaldırılması adına da İzmir botoks tedavi yöntemine başvurulmaktadır. Enjeksiyon yardımı ile uygulanan bu yöntem uzun yıllardır kullanılmakta olan estetik yöntemler arasında yer almaktadır.

Ameliyat içermeyen bu teknik mimikleri zedelemeyecek ölçüde enjekte edilmektedir. Böylelikle hem yüz bölgesinin hareketlerini kısıtlamamakta hem de daha dolgun bir yüz görünümü edilmesine olanak sağlamaktadır. Hiçbir yan etkisi bulunmayan bu uygulama başarı oranı yüksek sonuçları da beraberinde getirmektedir.

Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Her alanda olduğu gibi estetik alanında da gündemdeki yerini kaybetmeyen sosyal medya özellikle lazer epilasyon yaptıranların uğrak mekânıdır. Vücut üzerinde istenmeyen tüylerin yok edilmesinde oldukça etkili bir yöntem olarak bilinen lazer epilasyon yöntemini kullananlar sosyal medya üzerinden yaptıkları yorumlar ile bu yöntemin detaylarını anlatmaktadırlar.

Seans aralıkları ile uygulanan bu İzmir lazer epilasyon yöntemi bacak, bikini bölgesi, koltuk altı, gibi bölgelere ışın yardımı ile uygulanmaktadır. Oldukça etkili ve kalıcı bir yöntem olarak bilinen bu epilasyon yöntemi günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. İzmir lazer epilasyon yaptıranların tek ortak noktası bu epilasyonun tüylerin yok edilmesi üzerinde oldukça başarılı olmasıdır.

Dudak Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Günümüzde en çok tercih edilmekte olan estetik türleri arasında yer alan dudak dolgusu, ağrısız ve acı hissi uyandırmayan bir operasyon çeşididir. Üst ve alt dudak kısımlarına ayrı ayrı uygulanabilir nitelikte olan bu uygulama dudakların dolgun bir yapıya sahip olmasına olanak sağlamaktadır. İzmir dolgu işlemi aşamalı olarak uygulanmaktadır.

İlk aşamasında dudak muayenesi yapılarak başlatılan bu operasyon kişinin talebi doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Öncelikle kişinin yüz ve dudak yapısı fotoğrafları çekilerek kişiye uygun dolgu maddesi belirlenmektedir. Uzman doktor tarafından yapılması gerekli olan bu dolgu uygulaması enjektör yardımı ile dolgu maddesinin dudak kısmının belirli yerlerinden enjekte edilmesi sonucu gerçekleştirilmektedir.

Dudak Dolgusu Etkisi Ne Kadar Sürer?

Dudak estetiği alanında oldukça etkili bir yöntem olarak bilinen dudak dolgusu yönteminin dudak bölgesindeki dolgunluk ve hacim etkisinin kalıcı olması adına dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Zaman içerisinde kişinin yaş alması, dudak kısmına enjekte edilen dolgunun yapısı, kalitesi, uygulanma şekli gibi detaylara bağlı olarak değişkenlik göstermekte olan bu İzmir dolgu etkisi dudak yapısı ile de ilgili olarak değişmektedir.

En az yılda bir kez yenilenmesi gerekmekte olan bu dolgu dudak yapısında oluşan değişiklikler ile kendini belli etmektedir. Dolgu işlemi uygulanmış olan dudakların zaman içerisinde tekrar incelmesi dudak üzerinde yer alan dolgunun etkisinin giderek azaldığını en etkili bir şekilde gösteren belirtiler arasında yer almaktadır.

 

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu