Sponsorlu Bağlantılar

Jakuzi

Jakuzi

 

 Jakuzi son zamanlarda kullanımı yaygınlaşan banyo ürünlerinden biri haline gelmiştir. Özellikle jakuzi modelleri çeşitliliğinin de artması ile alternatif çoğaldı. Bu durumda da hitap ettikleri kişi sayısında artış meydana geldi. Büyük – küçük her banyoya sahip olanlara hitap edecek jakuzi modelleri arasından seçim yapılmaktadır. Jakuzi fiyatları da kaliteli malzeme kullanımına, boyutuna ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Jakuzinin İçerisine Ne Konur?

Jakuzinin çalışması için öncelikle sıcak su konur. Ardından banyo köpüğü, aromalı duş jelleri ya da farklı aromalı köpükler kullanılabilir. Motorun gücüyle birlikte su ve köpük işlevini yerine getirmeye başlar. Farklı malzemeler ya da limon suyu gibi aromalar ya da gül yaprakları, papatyalar da görsellik ve koku açısından kullanılabilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu