Sponsorlu Bağlantılar

Kafeinsiz Kahve

Filtre Kahve

Makine olmadan filtre kahve yapmak için ihtiyacınız olan tek şey öğütülmüş filtre kahvedir. Küçük bir sürahi veya bardağa kahve ve kaynar su ekleyin, soğumasını önlemek için kapatın ve 5 dakika bekleyin. Daha sonra herhangi bir süzgeç yardımıyla demlenen kahveyi posasından ayırıp bir bardağa aktarabilir ve filtre kahvenizi tüketebilirsiniz. Bu yöntem size filtre kahve demleme ekipmanı ile yapılan kahveden daha az memnuniyet verecektir.

Teknolojinin gelişmesi ve elektrikli ev aletlerinin toplumda yaygınlaşması ile birlikte filtre kahve yapımına pratik bir alternatif olarak elektrikli filtre kahve makineleri üretilmiştir.

Genellikle ofislerde veya çok sayıda insanın kahve tükettiği mekanlarda kolaylık olması açısından filtre kahve makinesi tercih edilir. Kalite ve özellik farklılıkları ile birçok çeşidi bulunan filtre kahve makinelerinde en önemli kriter makinenin filtrasyon şeklidir. Metal filtre ve kağıt filtre olarak ikiye ayrılan makinelere her iki açıdan da bakalım. Çeşitli kahve kutusu çeşitlerimize de göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu