Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Elektronik Sigara

Kaliteli Elektronik Sigara

Elektronik sigara çok fazla kullanılır hale gelmiştir. Bundan dolayı çok fazla firma tarafından elektronik sigara cihazı hazırlanmaktadır. Juul bilinen en önemli elektronik sigara markalarındandır. Önceden Türkiye’de olmayan marka Türkiye’ye gelmiş ve sevenleriyle buluşmuştur. Kaliteli bir elektronik sigara arayanlar jullün seçeneklerini incelenmelidir. Salt likit ya da aromalı seçenekleri bulunmaktadır.

Geniş Aroma Seçeneği

Elektronik sigara seçimlerinde kişisel zevkler ön plana çıkmaktadır. One hit wonder sayesinde elektronik sigara kullanıcıları kendi damak tatlarına uygun seçeneklere ulaşabilmektedir.

İdeal Nikotin Oranı

Jull markasında üretiliş amacı olarak sigarayı bırakmak bulunmaktadır. Bu nedenle nikotin oranı da buna göre ayarlanmıştır. %5 nikotin oranı elektronik sigara kullananlar için ideal oranlardandır. Metalik gri ya da gümüş renkleri bulunmaktadır. Tfa aroma seçenekleri de diğer markalarla benzerlik göstermektedir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu