Sponsorlu Bağlantılar

Kargo Gözetimleri

Kargo Gözetimleri

Uluslararası ticaret yapan firmaların, işlem güvenliklerini sağlayabilmek için gemilere yüklenen yüklerin, paketlenme, ambalaj ve sevkiyat işlemleri için kargo gözetimlerini yapıyorlar. Sektörel gözetim hizmetleri ile ürün sevkiyatlarının, daha hızlı, güvenli ve hasarsız bir şekilde yapılmasını, alıcıya ulaşmasını sağlıyorlar. Kargo yükleri arasında yer alan ürün türlerine göre kontrol seçenekleri belirleniyor ve standartlara uygun gözetimler yapılarak, alıcısına bozulmadan ve ulaştırılmasını sağlıyorlar.

Hizmet Türleri

Kargo gözetimleri hizmetlerini sunarken, işlem aşamalarına göre belirlenen tüm hizmetleri veriyorlar. Hizmetleri arasında, miktar ve kalite gözetimleri, yükleme öncesi, yükleme, kantar, hasa, konteyner, mühürleme, lashing kontrolü, numune alımı gibi tüm seçenekler yer alıyor. Hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi için tüm kadrolarının uzman kişilerden oluşmasını ve teknik altyapılarının her zaman güçlü olmasını sağlıyorlar.

Teklif Formu

Sektörel bazda başarılı olmak isteyen firmalar, tüm işlemlerini, standartlara uygun yaptıklarını belgelendirmelidir. Bunun için firmaya başvuru yaparak sertifikasyon hizmeti almak istediklerini belirtebiliyorlar. Firma, müşterilerinin daha hızlı işlem yapabilmesi için tüm teklif işlemlerini, online olarak alıyor. Sitede yer alan teklif formunu doldurarak göndermek yeterli oluyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu