Sponsorlu Bağlantılar

Kayıp Kedi İlanı

Kayıp Kedi İlanı

Gören Duyan ile kayıp kedinizi bulma şansınızı arttırabilirsiniz. Kayıp kedi, köpek, kuş gibi birçok evcil hayvanın bulunması konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Ücretsiz bir şekilde sayfamız üzerinden kaybolan kedinizin ilanını yayınlatabilir ve binlerce kişinin görmesini sağlayabilirsiniz. Böylece kedinizi daha fazla insanın görmesini sağlayarak bulunma şansını arttırabilirsiniz. Gören Duyan olarak kaybolan arkadaşlarımızın bulunması konusunda sıkı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Kaybolan kedinizin fotoğrafı ve bilgilerini site içerisinde yayınlayarak birçok insanın görmesine olanak sağlıyoruz.

Nasıl İlan Verilir?

Sitemiz üzerinden kayıp evcil hayvanlarınız için ilan vermek oldukça kolay. İlan verebilmeniz için siteye üye olmanız gerekmektedir. Basit bir şekilde üyelik işleminizi tamamladıktan sonra ilan gönder butonuna tıklayarak kaybolan kedinizin ilanını kayıp kedi ilanları arasına koyabilirsiniz. Kayıp ilanı verirken kedinizin bilgilerini eksiksiz girdiğinizden ve fotoğrafın net gözüktüğünden emin olmalısınız böylece kedinizin daha hızlı bir şekilde bulunmasını sağlayabilirsiniz. Gören Duyan üzerinden yalnızca kaybolan kedinizin ilanını vermekle kalmayıp siteyi aktif kullanarak Kayıp kediler arasından birinin bulunmasına yardım edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu