Sponsorlu Bağlantılar

Kimler Lazer Epilasyon Yaptırabilir?

Kimler Lazer Epilasyon Yaptırabilir?

İstenmeyen tüylere maruz kalan herkes Beşiktaş lazer epilasyon merkezi üzerinden güvenle ve hızlı bir şekilde lazer epilasyon yaptırabilir. Lazer epilasyonda yaş ve cinsiyet sınırlaması söz konusu değildir. Bu güzellik uygulamasından bugün kadınlarda olduğu kadar erkekler tarafından da yoğun ilgi gösteriliyor.

Lazer epilasyon son derece kaliteli ve güvenli bir güzellik uygulamasıdır. Bu yöntem üzerinden vücudunuzdaki istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. İstenmeyen tüylerin mutlaka kökünden yakılarak yok edilmesi gerekir. Bu özelliğin sadece lazer epilasyonda yer aldığını vurgulayabiliriz.

Basit yöntemlerde istenmeyen tüyler sadece kenarından kesilerek veya yakılarak geçici olarak yok edilmesi söz konusudur. Bu da yeniden tüylenme oluşması demektir. Lazer epilasyonda ise tek seans üzerinden istenmeyen tüyleriniz yaşam boyu yok edilir. Bu kapsamda daha kaliteli bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nedir?

Öncelikle Okmeydanı lazer epilasyon merkezini detaylı olarak incelemeniz önerilir. İstanbul Okmeydanı merkezinden hizmet sunan lazer epilasyon merkezinden bu hizmeti %100 garantili bir şekilde alabilirsiniz. Lazer epilasyon doğrudan vücuttaki istenmeyen tüylerin kökten lazer cihazla yakılarak yaşam boyu yok edilmesidir.

Bu yöntem en etkin güzellik seçeneği olduğundan profesyonel güzellik merkezi uzmanlarınca da güvenle tavsiye ediliyor. Lazer epilasyonda herhangi yan etkiler söz konusu değildir. İşlem süreci ve sonrasında baş ağrısı, mide bulantısı, halsizlik gibi durumlar yaşamanız söz konusu değildir. Çünkü lazer epilasyon risksiz bir yöntemdir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lider Şişli lazer epilasyon merkezinden bu uygulamayı dakikalar içerisinde alabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere lazer epilasyon şeffaf bir şekilde uygulanır. İlk olarak istenmeyen tüylü alan uzman tarafından incelenir. Bu işlem sonrasında lazerli epilasyon cihazı güzellik uzmanı tarafından hazırlanır. Hemen akabinde ise cihaz doğrudan istenmeyen tüylü alana uygulanır.

Bu işlem istenmeyen tüylerin yoğunluğuna göre 1-2-3 ve üzeri seans üzerinden gerçekleştirilir. Lazer epilasyon birçok güzellik uygulamalarından farklıdır. Diğer uygulamalarda cilde zarar verilmesi söz konusudur. Fakat lazer epilasyonda cildin tahrip edilmesi söz konusu değildir.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon kullanım alanları geniştir. Bu yöntem doğrudan yüz bölgesinden uygulandığı gibi, ense, kol ve bacak, göbek, kalça gibi istenmeyen tüylerin bolca yer aldığı bölgeler üzerinden de uygulanabilir. Beşiktaş lazer epilasyon kullanım alanı geniş olduğundan bireylere büyük olanaklar sunar.

İstenmeyen tüyler vücudun çeşitli bölgelerinde en yoğun görülen olumsuz etkenler arasında yer alır. Bu etkenler uzun süreli yok edilmediğinde bireylerde ayrıca fiziksel sorunlara da neden olabilir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon toplamda 3 farklı türden meydana geliyor. Bunlar; diode, alexsandrite ve nd yağ aldırma lazer epilasyondur. Diode ve alexsandrite lazer epilasyon en çok uygulanan türlerdir. Her iki lazer epilasyon türünden de profesyonel neticeler elde edilir. Nd yağ aldırma lazer epilasyonda da daha çok istenmeyen yağlar alınır.

Lazer Epilasyon Merkezleri

Lider lazer epilasyon merkezlerinde ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Geniş müşterisi olan lazer epilasyon merkezleri bu kapsamda beklentilerinize hitap eder. Lazer epilasyon merkezlerinden hafta sonları da lazer epilasyon hizmeti alabilirsiniz. Bu firmalar amatör bir şekilde hizmetler sunmazlar.

Geniş ve eğitimli güzellik uzmanlarıyla kusursuz bir şekilde lazer epilasyon hizmeti sunarlar. Lazer epilasyon merkezlerinde mağdur kalmanız söz konusu değildir. Bu firmalardan ister tek başınıza ister ailenizle birlikte lazer epilasyon hizmeti alabilirsiniz. Lazer epilasyon merkezleriyle daha pozitif bir yaşam elde edersiniz. Çünkü bu firmalar istenmeyen tüy ve kılları yok ederek sizlere enerji dolu bir yaşam sağlar. Lazer epilasyon merkezleri sizlere birçok faydalar sunar.

Bu firmalar sayesinde ev ortamında istenmeyen tüylerinizi yok etme konusunda banel tedavi uygulamalarına gerek duymazsınız. Lazer epilasyon merkezleri daima müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetler sunar. Bu firmalar kaliteli hizmetleriyle müşterileri tarafından takdir edilir. Sizler de istenmeyen tüylerinizden zahmetsiz bir şekilde kurtulmak istediğinizde lazer epilasyon merkezine başvurmanız yeterlidir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları türlerine göre farklılık gösterir. Öncelikle hangi epilasyon çeşidini seçtiğinize karar vermelisiniz. Ödemelerinizi kolayca merkezlerimizde gerçekleştirebilirsiniz. Fiyataları her keseye uygunluk gösterir ve makul ölçülerdedir.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu