Sponsorlu Bağlantılar

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kış soğuklarında kombilerin arızalanarak soğukta kalmamak için kombilerin bakımlarının şimdiden yaptırmak önemlidir. Bağcılar Vaillant servisi yaz aylarına özel kampanyalarla kombilerinizi adresinizden teslim alarak detaylı bakımlarını yapıyor. Kombilerin daha az kullanıldığı yaz dönemlerinde bakımının yaptırılması kombilerin enerji tüketimini de %25 – 30 oranında düşürmesini sağlamaktadır.

Kombi Bakımında Neler Yapılıyor?

Cihazların deneyimli ekipler tarafından adresinizden sökülerek servise ulaşmasından sonra kombinin bütün parçaları tek tek kontrolden geçiriliyor. Ateşleme sisteminde oluşan is, kurum ve gaz çıkış noktaları detaylı bir şekilde temizleniyor. Kombi kazanları özel temizlik ürünleri kullanılarak yapılıyor. Devir daim pompalarında meydana gelen tıkanmalar giderilerek cihazın yüksek performans ve düşük enerji tüketimiyle çalışması sağlanıyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu