Sponsorlu Bağlantılar

Maçın Nabzını Canlı Canlı Tutun

Maçın Nabzını Canlı Canlı Tutun

Görüntülü şekilde maç izlemenin mümkün olmadığı zamanlarda maç dinle seçeneğini değerlendirmek en iyisi olabilir. Kanallarda yayınlanan maçların canlı bir şekilde dinleyenlere ulaşmasını sağlıyorlar. Üyelik sistemine katıldıktan sonra hemen yararlanmaya başlıyorsunuz. Tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet ediyorlar. Sadece maç dinlemenizi sağlamaktan farklı olarak maçlar ve analizler konusunda da yönlendirme yapan paylaşımlar yayınlıyorlar.

Neler Dinlenebilir?

Maç dinlemek için canlı maç dinle kısmından ilerleyebilirsiniz. Kanalların tamamı maç yayını yapan kanallardır. Aynı zamanda isteyenler programları da sesli bir şekilde dinleyebiliyorlar. Site olarak kesintisiz, bağlantı sorunu olmadan ve oldukça kaliteli bir şekilde dinlemeniz için çalışıyorlar.

İddaa Tahminleri

Bir başka yardımcı oldukları konu ise maçların analizler ve iddaa tahminleri oluyor. Maçlar ve tahminler sayesinde oldukça yönlendirici oluyorlar. Tahminlere bakarak maçların durumu konusunda fikir edinebiliyorsunuz. Tahminlerdeki başarıları da bu sayede ortaya çıkıyor. İddaaları günlük olarak yayınlıyorlar. Düzenli ve oldukça sistemli bir şekilde çalışmaları da başarılarına ekleniyor. Bunlardan yararlanmak için siteye üye olmanızı istiyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu