Manisa Köprübaşı’nda dere geçişlerine menfez

MASKİ Genel Müdürlüğü, Köprübaşı ilçesine bağlı İkizkuyu mahallesindeki dere geçiş noktasında menfez çalışmasını tamamladı.

MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki dere yataklarına yakın olan yerleşim yerlerinde araç ve yaya geçişlerini sağlıklı hale getirmek, can ve mal güvenliğini sağlamak adına çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Köprübaşı ilçesine bağlı İkizkuyu mahallesindeki dere geçiş noktasında menfez çalışması tamamlandı. Kısa sürede tamamlanan çalışmalarla birlikte hem ulaşım tekrar güvenilir hale geldi hem de vatandaşların can ve mal güvenliği sağlandı.

Köprübaşı İlçe Şefi Enver Çetin ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen ve değerlendirme yapan Mahalle Muhtarı Mehmet Özcan, “Aşırı yağışların olduğu durumlarda deremizde taşma meydana geliyordu. Mahalle sakinlerimiz bu konuda mağdur oluyordu. Durumu Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ yetkililerimize bildirdik. Allah razı olsun hemen gerekeni yaptılar. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve MASKİ ekiplerimize çok teşekkür ederiz” dedi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -