Manisa Köprübaşı’nda yol geçişleri güvenli hale geldi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Köprübaşı ilçesine bağlı Temrek mahallesindeki dere geçiş noktasında menfez çalışmasını tamamladı. Yol geçişinin daha güvenli hale geldiği çalışma ile vatandaşların can ve mal güvenliği sağlandı. Mahalle muhtarı Gencer Koçak, “On numara bir çalışma oldu. Sıkıntı çözüldü. MASKİ’den memnunuz” dedi.

MANİSA (İGFA) –Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki dere yataklarına yakın olan yerleşim yerlerinde araç ve yaya geçişlerini sağlıklı hale getirmek ve her türlü can ve mal güvenliğini sağlamak adına çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Köprübaşı ilçesine bağlı Temrek mahallesindeki dere geçiş noktasında başlatılan menfez çalışması tamamlandı.

Zamanla deformasyona uğrayan ve mahalleye sıkıntı yaratan yol geçiş noktasındaki çalışma ile hem ulaşım tekrar güvenilir hale geldi hem de vatandaşların can ve mal güvenliği sağlandı. Çalışmalarda Büyükşehir Belediyesi Köprübaşı Muhtarlık İşleri Şube Müdürü ve MASKİ İlçe Şefi Enver Çetin ve mahalle muhtarı Gencer Koçak da bulundu.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -